CITROËN XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V - Pružné upevnění / ložiska od 1/2003 do 6/2012, 1997 ccm, 100 kW, 136 hp, RFN (EW10J4), velkoprostorová limuzína
| pro OE číslo | 7700777654 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | 050 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
|---|---|
| pro OE číslo | 5031 73 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 09093 |
| Podvozek | pro vozidla bez výše umístěného spodku |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,99 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Materiál | PU (polyuretan) |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 09092 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 167 mm |
| Šířka [mm] | 147 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,88 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 109 mm |
| Vnější průměr [mm] | 88 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 167 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Šířka 1 [mm] | 147 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99,5 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 09093 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 09092 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 09092 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 167 mm |
| Šířka [mm] | 147 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 109 mm |
| Vnější průměr [mm] | 88 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 09093 |
| Podvozek | pro vozidla bez výše umístěného spodku |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 1,06 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 09092 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 167 mm |
| Šířka [mm] | 147 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,97 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 109 mm |
| Vnější průměr [mm] | 88 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| pro OE číslo | 503323 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503172 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503173 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546102H000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost