TOYOTA YARIS VERSO (_P2_) 1.3 (NCP20_, NCP22_, NCP20R, NCP22R) - Pružné upevnění / ložiska od 11/2002 do 9/2005, 1299 ccm, 62 kW, 84 hp, 2NZ-FE, velkoprostorová limuzína
| Rok výroby od | 04/2003 |
|---|---|
| Typ vozidla | Yaris Verso |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Výška [mm] | 25 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Počet dílů [dílný] | 1 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 25,1 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 51,6 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 486090D010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 486090D090 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 25,1 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 51,6 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| specifikace | Type: universal |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost