SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 2.0 t - Pružné upevnění / ložiska od 8/2003 do 2/2015, 1998 ccm, 129 kW, 175 hp, B207L, Kabriolet
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 39 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,02 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 155 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Jednotka množství | kus |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Provedení ložiska | Kuličkové šikmé ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Jednotka množství | Sada |
| Provedení ložiska | Kuličkové šikmé ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 39 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 154,5 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| jen ve spojení s | bearing |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 155 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 33 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 74 mm |
| Vnější průměr [mm] | 114,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 39 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,02 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 155 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost