MINI MINI Kabriolet (R52) Cooper - Pružné upevnění / ložiska od 4/2004 do 7/2008, 1598 ccm, 85 kW, 116 hp, W10 B16 A, Kabriolet
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 660 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Výška [mm] | 124 mm |
| Tvar | kulatý |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 60 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 166 mm |
| Šířka [mm] | 131 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| váha [g] | 610 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Vnější závit 1 [mm] | M 8X1,25 mm |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 75 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Výška [mm] | 41 mm |
| váha [g] | 78 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Výška [mm] | 49 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14,1 mm |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost