FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.4 16V - Pružné upevnění / ložiska od 1/2004 do 8/2008, 1368 ccm, 70 kW, 95 hp, 843 A1.000, kombi
| pro OE číslo | 50700886 |
|---|---|
| pro OE číslo | 50702841 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Alternativní sada opravy | 88-380-R |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| pro OE číslo | 50700871 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 73,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 110,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 6490058 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 6490053 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Jednotka množství | kus |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Jednotka množství | kus |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
| váha [g] | 175 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost