PEUGEOT BOXER Krabice (230L) 2.0 HDI - Pružné upevnění / ložiska od 8/2001 do 4/2002, 1997 ccm, 62 kW, 84 hp, RHV (DW10TD), RHV (DW10UTD), Krabice
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
|---|---|
| Speciální vozidlo | není určeno pro kempingová vozidla |
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
| montovaná strana | levá přední náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
|---|---|
| Speciální vozidlo | není určeno pro kempingová vozidla |
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 1400 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 15616153 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 15616153 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Speciální vozidlo | není určeno pro kempingová vozidla |
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
| párová čísla výrobku | D600044 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 15616153 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 15616153 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Speciální vozidlo | není určeno pro kempingová vozidla |
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
| párová čísla výrobku | D600043 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
|---|---|
| Speciální vozidlo | není určeno pro kempingová vozidla |
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 5616154 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 5616153 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 814 0118 10 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 5616154 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 5616153 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 815 0059 30 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 5616154 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 5616153 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 815 0058 30 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
|---|---|
| Speciální vozidlo | není určeno pro kempingová vozidla |
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
|---|---|
| Speciální vozidlo | není určeno pro kempingová vozidla |
| Užitková hmotnost [kg] | 1000 kg |
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503547 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| váha [g] | 14 g |
Dostupnost
| Poloha/sklon | 2 ° |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| tlumič pérování osy | 1 |
| váha [g] | 225 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
|---|
Dostupnost