CHRYSLER 300C (LX, LE) 3.5 - Pružné upevnění / ložiska od 9/2004 do 11/2012, 3518 ccm, 183 kW, 249 hp, EGG, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| celková výška [mm] | 73 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | SMJ0121 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| celková výška [mm] | 73 mm |
| párová čísla výrobku | SMJ0120 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 195 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14,3 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 40,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,41 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,16 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | SMQ0121 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| celková výška [mm] | 73 mm |
| párová čísla výrobku | SMQ0120 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 195 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14,3 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 40,8 mm |
Dostupnost