KIA PICANTO I (SA) 1.1 - Pružné upevnění / ložiska od 4/2004 do 9/2011, 1086 ccm, 48 kW, 65 hp, G4HG, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 223 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| váha [g] | 327 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,069 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 190 mm |
| Šířka [mm] | 75 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,190 kg |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Termoplast |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,324 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 514569 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 514569S |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,016 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 34 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,294 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 35 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,278 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,297 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 54611-07000 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 54611-07000 |
Dostupnost