OPEL ASTRA F limuzína (T92) 1.6 i (F19, M19) - Pružné upevnění / ložiska od 5/1993 do 7/1996, 1598 ccm, 52 kW, 71 hp, X 16 SZ, limuzína
| Číslo podvozku (VIN) do | T2677310 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 11 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 41 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | T2677310 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,607 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| Varianta výbavy | GT, GSi |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1994 |
| pro OE číslo | 31 30 6 759 454 |
| montovaná strana | přední osa |
| Jednotka množství | kus |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1994 |
|---|---|
| ne pro variantu vybavení | GT, GSi |
| pro OE číslo | 525413 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| nikoli pro typ vozidla | GT |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Varianta výbavy | GT, GSi |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1994 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1994 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| ne pro variantu vybavení | GT, GSi |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| specifikace | Type: universal |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| nikoli pro typ vozidla | GT, GSI |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 344524 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| váha [g] | 657 g |
Dostupnost
| Typ vozidla | anche SW |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| váha [g] | 205 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,062 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 41 mm |
Dostupnost