RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 Renault Sport - Pružné upevnění / ložiska od 5/2004 do 10/2009, 1998 ccm, 165 kW, 224 hp, F4R 774, F4Rt 774, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Šířka [mm] | 139 mm |
| Výška [mm] | 46 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 91,2 mm |
| váha [g] | 355 g |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| váha [g] | 796 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Výška [mm] | 58 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 13,6 mm |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Výška [mm] | 58 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 13,6 mm |
| Počet dílů [dílný] | 1 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
|---|---|
| verze | attacco ammortizzato |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
|---|---|
| verze | attacco ammortizzato |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
|---|---|
| verze | attacco ammortizzato |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
|---|---|
| verze | attacco ammortizzato |
Dostupnost