PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.6 HDi 110 - Pružné upevnění / ložiska od 5/2004, 1560 ccm, 80 kW, 109 hp, 9HZ (DV6TED4), kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 22 mm |
| specifikace | Type: universal |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | SMA0164 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5038C5 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| párová čísla výrobku | 0385405 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5038C6 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| párová čísla výrobku | 0385365 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 517407 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 7 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 31,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 54 mm |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 66,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| váha [g] | 170 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 404 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 525429 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| párová čísla výrobku | 11-14 641 0010 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| párová čísla výrobku | 11-14 641 0009 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| pro OE číslo | 3637192 |
| pro OE číslo | 5035 19 |
| pro OE číslo | 5035 23 |
| pro OE číslo | 5035 27 |
| pro OE číslo | 5035 58 |
| pro OE číslo | 5035 63 |
| pro OE číslo | 54612-1G010 |
| pro OE číslo | 54612-2C000 |
| pro OE číslo | 91510633 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Hmotnost [kg] | 0,148 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,172 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 62,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99,8 mm |
| váha [g] | 0,1 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46404169 |
|---|---|
| pro OE číslo | 46773884 |
| pro OE číslo | 503323 |
| pro OE číslo | 503327 |
| pro OE číslo | 503340 |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Termoplast |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| váha [g] | 220 g |
| váha [g] | 400 g |
| váha [g] | 433 g |
| číslo dílu | 4 |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510694 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510695 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510695S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510710 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510732S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510733 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 511932 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 511932S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 514146 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 514146S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 514147 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 518174 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 518174S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 519428 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 519428S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 530583 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 530583S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 532603S |
Dostupnost