CITROËN C4 kupé (LA_) 1.6 HDi - Pružné upevnění / ložiska od 11/2004 do 7/2011, 1560 ccm, 66 kW, 90 hp, 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU), 9HX (DV6ATED4), kupé
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3637192 |
|---|---|
| pro OE číslo | 5035 19 |
| pro OE číslo | 5035 23 |
| pro OE číslo | 5035 27 |
| pro OE číslo | 5035 58 |
| pro OE číslo | 5035 63 |
| pro OE číslo | 54612-1G010 |
| pro OE číslo | 54612-2C000 |
| pro OE číslo | 91510633 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,600 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Kód motoru | DV6TED4B |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Šířka 1 [mm] | 52 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 62 mm |
| Počet dílů [dílný] | 1 -dílný |
Dostupnost
| Výška [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Vnější průměr 1 [mm] | 126 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 29,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Alternativní sada opravy | 49357981 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19913 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19913 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Vnější průměr [mm] | 120 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19913 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,280 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 41050 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost