CITROËN C4 kupé (LA_) 1.6 HDi - Pružné upevnění / ložiska od 11/2004 do 7/2011, 1560 ccm, 66 kW, 90 hp, 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU), 9HX (DV6ATED4), kupé
| TECDOC-číslo motoru | 19913 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 10853 |
| pro OE číslo | 5031.77 |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,61 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 19913 |
| pro organizační číslo do | 10942 |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| pro OE číslo | 5038.G0 S2 |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,51 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,361 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 503172 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503173 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 514234 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 10942 |
| Náprava | zesílené zavěšení kol |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546102H000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5035.23 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška dorazu [mm] | 96 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2011 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost