AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 TDI quattro - Pružné upevnění / ložiska od 11/2004 do 6/2008, 2967 ccm, 150 kW, 204 hp, BKN, kombi
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
|---|---|
| pro OE číslo | 3B0512131H |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 12 mm |
| specifikace | Type: universal |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| typ karosérie | Hliníkový kryt |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| váha [g] | 393 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 201 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Termoplast |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| váha [g] | 189 g |
| číslo dílu | 4 |
| verze | Modello Standard |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 305 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 8D0412131F |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8D0412131H |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost