MERCEDES-BENZ CLK (C209) CLK 320 CDI (209.320) - Pružné upevnění / ložiska od 1/2005 do 5/2009, 2987 ccm, 165 kW, 224 hp, OM 642.910, kupé
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 230 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| váha [g] | 1950 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 65 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 203 320 0273 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez zvýšené světlé výšky vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2033200273 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| váha [g] | 3988 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| váha [g] | 59 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s upevňovacím kroužkem |
| váha [g] | 1977 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s upevňovacím kroužkem |
| váha [g] | 3954 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| váha [g] | 60 g |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s upevňovacím kroužkem |
| váha [g] | 1977 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 280 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| váha [g] | 680 g |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2103250484 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost