BMW 3 (E46) 316 i - Pružné upevnění / ložiska od 6/2002 do 2/2005, 1596 ccm, 85 kW, 115 hp, N40 B16 A, N45 B16 A, limuzína
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,228 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Jednotka množství | kus |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18358 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2003 |
| pro OE číslo | 31 33 6 752 735 |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,46 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,228 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Materiál těsnění | papír |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| Materiál těsnění | papír |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 61 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Rozměr vnějšího závitu | M8 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,114 kg |
| Materiál | Plast |
| Materiál | PU (polyuretan) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6N0413175A |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost