RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V - Pružné upevnění / ložiska od 6/2005 do 12/2014, 1149 ccm, 58 kW, 78 hp, D4F 764, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 54320-ED000 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 543A02310R |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 514150 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 514151 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 532235S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 532236S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 532657K |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 534028 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| pro OE číslo | 77 01 208 823 |
| Hmotnost [kg] | 1,375 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,373 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 540503701R |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 54050AX601 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | R299511 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Jednotka množství | Sada |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 511957 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 532251S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Šířka 1 [mm] | 35 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 140 mm |
Dostupnost