TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.0 4WD (ACA30_, ACA30R) - Pružné upevnění / ložiska od 2/2006 do 6/2013, 1998 ccm, 112 kW, 152 hp, 1AZ-FE, SUV
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 58 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
|---|---|
| převodovka typ | MT |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| párová čísla výrobku | FSM5385 |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 119 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| párová čísla výrobku | FSM5464 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 18 mm |
| specifikace | Type: universal |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 43 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 120 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,91 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 1,12 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| montovaná strana | pravá přední |
Dostupnost
| Provedení pro zemi | Evropa |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 56,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14,3 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| jen ve spojení s | bearing + 3 x nut |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 1,12 g |
Dostupnost