TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.0 4WD (ACA30_, ACA30R) - Pružné upevnění / ložiska od 2/2006 do 6/2013, 1998 ccm, 112 kW, 152 hp, 1AZ-FE, SUV
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| Provedení pro zemi | Evropa |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| jen ve spojení s | bearing + 3 x nut |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2008 |
|---|---|
| převodovka typ | MT |
| montovaná strana | přední osa |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Výška [mm] | 56 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| váha [g] | 1100 g |
| Vnější závit 2 [mm] | M 10X1,25 mm |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Výška [mm] | 57 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| váha [g] | 950 g |
| Délka 2 [mm] | 114,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 80 |
Dostupnost
| Provedení pro zemi | Evropa |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| jen ve spojení s | bearing + 3 x nut |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Výška [mm] | 58 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,5 mm |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,858 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4860902240 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 18 mm |
| specifikace | Type: universal |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 43 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 120 mm |
Dostupnost