RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK03, JK04, JK1C, JK1G, JK1J, JK1K) - Pružné upevnění / ložiska od 1/2006, 1995 ccm, 127 kW, 173 hp, M9R 760, M9R 761, M9R 762, M9R 763, M9R 812, M9R 815, M9R 859, velkoprostorová limuzína
| Rok výroby od | 03/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 150 mm |
| Šířka [mm] | 130 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| váha [g] | 610 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Šířka [mm] | 155 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 75 mm |
| váha [g] | 685 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Šířka [mm] | 123,5 mm |
| Výška [mm] | 21,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 85,8 mm |
| váha [g] | 220 g |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Vnější průměr 1 [mm] | 123 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 85 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Vnější průměr 1 [mm] | 123 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 85 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Vnější průměr 1 [mm] | 123 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 85 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Vnější průměr 1 [mm] | 123 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 85 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 8200201714 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,59 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost