CITROËN JUMPER II valník/podvozek 3.0 HDi 160 - Pružné upevnění / ložiska od 9/2006 do 12/2015, 2999 ccm, 116 kW, 157 hp, F1CE0481D (F30DT), valník/podvozek
| Rok výroby od | 03/2014 |
|---|---|
| Typ pružení | pro vozidla bez vzduchového odpružení |
| Není určeno pro terénní provedení | Brazílie |
| pro OE číslo | 1374666080 |
| pro OE číslo | 16 127 361 80 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| párová čísla výrobku | 39494 01 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2014 |
|---|---|
| Typ pružení | pro vozidla bez vzduchového odpružení |
| Není určeno pro terénní provedení | Brazílie |
| pro OE číslo | 1374667080 |
| pro OE číslo | 16 127 359 80 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| párová čísla výrobku | 39493 01 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2014 |
|---|---|
| Typ pružení | pro vozidla bez vzduchového odpružení |
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 150 mm |
| Šířka [mm] | 150 mm |
| Výška [mm] | 103 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,873 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| párová čísla výrobku | 104365 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2014 |
|---|---|
| Typ pružení | pro vozidla bez vzduchového odpružení |
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Výška [mm] | 103 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,873 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Vnější průměr [mm] | 150 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| párová čísla výrobku | 102047 |
Dostupnost
| Typ pružení | pro vozidla bez vzduchového odpružení |
|---|---|
| Užitné zatížení | pro redukované užitečné zatížení |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Šířka [mm] | 85 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Materiál | Plast |
| Materiál | PU (polyuretan) |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 24616 |
| Konstrukční rok do | 03/2014 |
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,36 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| párová čísla výrobku | 32422 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 24616 |
| Konstrukční rok do | 03/2014 |
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,2 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 47319 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
| Typ vozidla | Relay |
| montovaná strana | přední osa |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1318573080 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1355179080 |
| pro OE číslo | 5035 39 |
| pro OE číslo | 5035 47 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 31264 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 31262 01 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| Typ vozidla | Relay |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,500 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| párová čísla výrobku | MK308R |
Dostupnost
| Typ vozidla | Jumper |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,24 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| ne pro variantu vybavení | TROPICO CRD |
| tlumič pérování osy | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 7 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | EXC. TROPICO CRD KIT |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| jen ve spojení s | bearing + 3 x bolt |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | 854408 KIT |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ pružení | pro vozidla bez vzduchového odpružení |
| klimatická pásma | není určeno pro tropická klimatická pásma |
| Alternativní sada opravy | 80001686 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| párová čísla výrobku | 80001632 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2014 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ pružení | pro vozidla bez vzduchového odpružení |
| klimatická pásma | není určeno pro tropická klimatická pásma |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| párová čísla výrobku | 80001686 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 24616 |
| Konstrukční rok do | 03/2014 |
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,36 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| párová čísla výrobku | 62 93 2423 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost