VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI - Pružné upevnění / ložiska od 7/2006 do 10/2010, 1390 ccm, 125 kW, 170 hp, BLG, limuzína
| Číslo podvozku (VIN) od | 1K-7-027 309 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1K-7-027 308 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 27 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 68 mm |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1K-7-027 308 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar | oválný |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | 3VW************** |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 245 mm |
| Šířka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Materiál | Plast |
| Materiál | PU (polyuretan) |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,106 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 137 mm |
| Šířka [mm] | 132 mm |
| Výška [mm] | 52 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,847 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | ******1K*7*027308 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,382 kg |
| Tvar | oválný |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| staré provedení | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | ******1K*7*027309 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 153 mm |
| Výška [mm] | 63 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,385 kg |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 63 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2007 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1k8020816 |
| pro OE číslo | 1K0 513 353 H |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 62,3 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější průměr [mm] | 62,3 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 10,1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2008 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| pro OE číslo | 1K0412303B |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0513353G |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Tvar | oválný |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar | kulatý |
Dostupnost