VOLVO C30 (533) D5 - Pružné upevnění / ložiska od 10/2006 do 12/2012, 2400 ccm, 132 kW, 180 hp, D 5244 T13, D 5244 T8, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06031064 |
|---|---|
| pro OE číslo | 30760162 |
| pro OE číslo | 5N51-18A116-AA |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,201 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| pro OE číslo | BP4K340A5B |
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 240 mm |
| Šířka [mm] | 52 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,252 kg |
| Materiál | PU (polyuretan) |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Počet dílů [dílný] | 1 -dílný |
Dostupnost
| Délka [mm] | 138 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 30 mm |
| Šířka 1 [mm] | 126 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19660 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,660 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19660 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1377471S1 |
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| pro OE číslo | BP4K-34-0A5B |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 30760162 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost