DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS0K) - Pružné upevnění / ložiska od 2/2007, 1461 ccm, 50 kW, 68 hp, K9K 792, kombi
| Konstrukční rok do | 06/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 46 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,330 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr [mm] | 104 mm |
| Vnější průměr [mm] | 75 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Výška [mm] | 45 mm |
|---|---|
| Vnější průměr 1 [mm] | 104 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Alternativní sada opravy | 80001687 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 46 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,330 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr [mm] | 104 mm |
| Vnější průměr [mm] | 75 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 46 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr [mm] | 104 mm |
| Vnější průměr [mm] | 75 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 46 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 104 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | KS0K |
|---|---|
| pro OE číslo | 540505149R |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200651172 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | KS0K |
|---|---|
| pro OE číslo | 6001547499 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost