RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) - Pružné upevnění / ložiska od 3/1983 do 6/1986, 1108 ccm, 35 kW, 48 hp, C1E 715, C1E 720, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 66 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Výška [mm] | 21 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 63 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,14 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 660 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| váha [g] | 569 g |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 127 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 1,048 g |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| váha [g] | 485 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Šířka [mm] | 99,6 mm |
| Výška [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| váha [g] | 150 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Díly v seznamu | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost