RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) - Pružné upevnění / ložiska od 3/1983 do 6/1986, 1108 ccm, 35 kW, 48 hp, C1E 715, C1E 720, Šikmá zadní část
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 127 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 166 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| váha [g] | 1160 g |
| Délka 2 [mm] | 150 mm |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 75 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 558 g |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 660 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| váha [g] | 569 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost