RENAULT 21 (B48_) 2.0 (B48R/Y) - Pružné upevnění / ložiska od 2/1990 do 10/1992, 1995 ccm, 99 kW, 135 hp, J7R 740, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 34110700 |
|---|---|
| pro OE číslo | 5035 20 |
| pro OE číslo | 77 00 777 654 |
| pro OE číslo | 77 00 797 666 |
| pro OE číslo | 77 00 824 022 |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 34110700 |
|---|---|
| pro OE číslo | 5035 20 |
| pro OE číslo | 77 00 777 654 |
| pro OE číslo | 77 00 797 666 |
| pro OE číslo | 77 00 824 022 |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77 00 757 691 |
|---|---|
| pro OE číslo | 77 00 766 389 |
| pro OE číslo | 77 00 771 543 |
| pro OE číslo | 77 00 773 881 |
| montovaná strana | přední osa |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Alternativní sada opravy | 802 301 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77 00 757 691 |
|---|---|
| pro OE číslo | 77 00 766 389 |
| pro OE číslo | 77 00 771 543 |
| pro OE číslo | 77 00 773 881 |
| montovaná strana | přední osa |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Hmotnost [kg] | 1,000 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,200 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 62,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99,5 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 62,6x100,00 mm |
| Výška 1 [mm] | 20,0 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | Clas : OM1112 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | Clas : OP3231 |
| Počet dílů [dílný] | 9 -dílný |
Dostupnost