FIAT DUCATO autobus (244_) 2.8 TD - Pružné upevnění / ložiska od 11/2003 do 7/2006, 2799 ccm, 90 kW, 122 hp, 8140.43, autobus
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| váha [g] | 14 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Tloušťka/síla [mm] | 8,1 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 48,9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70,6 mm |
| váha [g] | 86 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| váha [g] | 1259 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| číslo dílu | 3 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| váha [g] | 2510 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| číslo dílu | 6 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| váha [g] | 1260 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| číslo dílu | 3 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| párová čísla výrobku | SM1927 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,36 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| párová čísla výrobku | 32422 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 7095385 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,2 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 47319 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1318573080 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1355179080 |
| pro OE číslo | 5035 39 |
| pro OE číslo | 5035 47 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| klimatická pásma | pro tropická klimatická pásma |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 31264 01 |
Dostupnost
| klimatická pásma | pro tropická klimatická pásma |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 31262 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 7 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 7095385 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Alternativní sada opravy | 80001691 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| párová čísla výrobku | 80001631 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 7095385 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Alternativní sada opravy | 80001692 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| párová čísla výrobku | 80001630 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 7095385 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| párová čísla výrobku | 80001692 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,36 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| párová čísla výrobku | 62 93 2423 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,36 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| párová čísla výrobku | 62 93 2422 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 7095385 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| párová čísla výrobku | 64 94 7320 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost