CITROËN C15 Skříňová/velkoprostorová limuzína (VD_) 1.4 i - Pružné upevnění / ložiska od 5/1991 do 12/1996, 1360 ccm, 55 kW, 75 hp, KDY (TU3FM), KDY (TU3M), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Alternativní sada opravy | 80001683 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1996 |
| pro OE číslo | 503323 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546122C000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546101D000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546102H000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5035.23 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1996 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 503733 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| váha [g] | 110 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| verze | Smooth |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 66,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| váha [g] | 170 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1996 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1996 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost