CITROËN ZX Break (N2) 1.5 D - Pružné upevnění / ložiska od 6/1996 do 2/1998, 1527 ccm, 42 kW, 57 hp, VJY (TUD5), VJZ (TUD5), kombi
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 67 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| váha [g] | 866 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | SNR bearing |
| váha [g] | 1132 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503523 |
|---|---|
| pro OE číslo | 503823 |
| montovaná strana | přední osa |
| Omezení výrobce | SNR bearing |
| váha [g] | 2250 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503523 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Omezení výrobce | SNR bearing |
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 66,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| váha [g] | 184 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 96261094 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Omezení výrobce | SNR bearing |
| váha [g] | 419 g |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 109 mm |
| Vnější průměr [mm] | 88 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 660 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| váha [g] | 569 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 1,048 g |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| váha [g] | 485 g |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 369 g |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Kov |
| váha [g] | 496 g |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 888 g |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Tloušťka/síla [mm] | 50 mm |
| Délka [mm] | 167 mm |
| Šířka [mm] | 147 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 109 mm |
| Vnější průměr [mm] | 88 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 48 mm |
| jen ve spojení s | bearing |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 109 mm |
Dostupnost