SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 - Pružné upevnění / ložiska od 3/2007 do 5/2015, 1390 ccm, 63 kW, 86 hp, BXW, CGGB, karoserie/kombi
| Konstrukční rok do | 09/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 13,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 5J-95 032 165 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se zvýšenou světlostí |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 5J-95032 165 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar | kulatý |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 5J...95032165 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 13,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 5J-9B601131 |
|---|---|
| Kód motoru | BXW |
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 5J-9B601131 |
|---|---|
| Kód motoru | BXW |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla se zvýšenou světlostí |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla se zvýšenou světlostí |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0 513 353 B |
|---|---|
| pro OE číslo | 6R0 513 353 |
| pro OE číslo | 6R0 513 353 B |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost