PEUGEOT 305 II (581M) 1.9 D - Pružné upevnění / ložiska od 10/1982 do 7/1988, 1905 ccm, 47 kW, 64 hp, 162 (XUD9), D9A (XUD9), limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Varianta výbavy | GLD, GRD, SRD |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8987001 |
| pro OE číslo | 503323 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546122C000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546101D000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546102H000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5035.23 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Varianta výbavy | GLD, GRD, SRD |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8987001 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| specifikace | Type: universal |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503733 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| váha [g] | 110 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| verze | Smooth |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 66,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| váha [g] | 170 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Varianta výbavy | GLD, GRD, SRD |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8987001 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Varianta výbavy | GLD, GRD, SRD |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8987001 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost