RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 70 (FW0A, KW0V) - Pružné upevnění / ložiska od 2/2008, 1461 ccm, 50 kW, 68 hp, K9K 800, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 811 412 323 |
| pro OE číslo | 811 412 323 B |
| pro OE číslo | 811 412 323 C |
| pro OE číslo | 811 412 323 D |
| pro OE číslo | 811 412 355 |
| pro OE číslo | 811 412 365 |
| pro OE číslo | 857 412 323 A |
| pro OE číslo | 857 412 323 B |
| pro OE číslo | 8A0 412 323 B |
| pro OE číslo | 8A0 412 323 D |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 37 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,93 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 53,9 mm |
| Tvar | oválný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| pro OE číslo | 54325ED02A |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| váha [g] | 315 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | SNR bearing |
| tlumič pérování osy | 2 |
| váha [g] | 1370 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| Typ vozidla | Kangoo Express,Kango |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 513968 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 513968S |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,326 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost