PEUGEOT 405 I (15B) 1.8 Turbo Diesel - Pružné upevnění / ložiska od 3/1988 do 12/1992, 1769 ccm, 66 kW, 90 hp, A8A (XUD7TE), AJZ (XUD7TEY), limuzína
| Číslo podvozku (VIN) od | 70613612 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1988 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/1992 |
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1992 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
| pro OE číslo | 503323 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546122C000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546101D000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546102H000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5035.23 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1992 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1988 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/1992 |
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503726 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| váha [g] | 110 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| verze | Smooth |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 66,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| váha [g] | 170 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 220 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,59 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1992 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
| ne pro variantu vybavení | T16 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1992 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
| ne pro variantu vybavení | T16 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost