LANCIA Y10 (156_) 1.1 i.e. Fire pohon na 4 kola (156AG) - Pružné upevnění / ložiska od 9/1992 do 12/1995, 1108 ccm, 37 kW, 50 hp, 156 C.046, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 168 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Provedení ložiska | jehlové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 18 mm |
| specifikace | Type: universal |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr 1 [mm] | 12 mm |
| váha [g] | 136 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 70 mm |
| Výška [mm] | 3,6 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
| váha [g] | 50 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| váha [g] | 90 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| váha [g] | 89 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| váha [g] | 80 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | INA bearing |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| váha [g] | 39 g |
| Provedení ložiska | jehlové ložisko |
Dostupnost