OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI (35) - Pružné upevnění / ložiska od 7/2013 do 6/2015, 1956 ccm, 120 kW, 163 hp, A 20 DTH, kombi
| Podvozek | pro vozidla bez podvozku FlexRide |
|---|---|
| nikoli pro typ vozidla | OPC |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez podvozku FlexRide |
|---|---|
| nikoli pro typ vozidla | OPC |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez podvozku FlexRide |
|---|---|
| nikoli pro typ vozidla | OPC |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| párová čísla výrobku | 208 899 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| váha [g] | 354 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 00436432 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| váha [g] | 194 g |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 436505 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| váha [g] | 191 g |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,762 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,55 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| párová čísla výrobku | MK448L |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez podvozku FlexRide |
| nikoli pro typ vozidla | OPC |
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez Adaptive Drive |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,122 kg |
Dostupnost
| Náprava | nikoli pro víceprvkovou nápravu (Multi-link) |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,264 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| párová čísla výrobku | 614 741 0002 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Hmotnost [kg] | 0,380 kg |
Dostupnost