FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF) - Pružné upevnění / ložiska od 7/1991 do 7/1999, 899 ccm, 29 kW, 40 hp, 1170 A1.000, 1170 A1.046, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/1998 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,800 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/1998 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,68 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Provedení ložiska | Valivé ložisko |
| Šířka 1 [mm] | 20 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 38 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,7 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | Clas : OM1112 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | Clas : OP3231 |
| Počet dílů [dílný] | 10 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,68 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Provedení ložiska | Valivé ložisko |
| Šířka 1 [mm] | 20 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 38 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1998 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/1998 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 16 mm |
| specifikace | Type: universal |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| váha [g] | 630 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,702 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1998 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost