RENAULT LAGUNA kupé (DT0/1) 3.0 dCi (DT03) - Pružné upevnění / ložiska od 9/2008 do 12/2015, 2998 ccm, 173 kW, 235 hp, V9X 791, V9X 891, kupé
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 34 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 99 mm |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,394 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,394 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro OE číslo | 54 32 565 57R |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,070 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost