PEUGEOT BOXER Krabice (230L) 2.0 4x4 - Pružné upevnění / ložiska od 3/1996 do 9/1998, 1998 ccm, 80 kW, 109 hp, RFW (XU10J2), Krabice
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 1307241080 |
| pro OE číslo | 1323165080 |
| pro OE číslo | 5038 18 |
| pro OE číslo | 5038 28 |
| pro OE číslo | 5038 41 |
| pro OE číslo | 5038 72 |
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 74 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Vnější průměr [mm] | 39 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 14,4 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 8,3 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,091 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 49 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70,5 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,83 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,831 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,255 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,2558 kg |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 1400 kg |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Speciální vozidlo | není určeno pro kempingová vozidla |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 1400 kg |
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| párová čísla výrobku | SMA0158 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| párová čísla výrobku | SMA0157 |
Dostupnost
| Speciální vozidlo | není určeno pro kempingová vozidla |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | *********17000000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Materiál | Kov |
Dostupnost