LANCIA LYBRA (839_) 1.6 - Pružné upevnění / ložiska od 10/2000 do 10/2005, 1596 ccm, 76 kW, 103 hp, 182 B6.000, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| jen ve spojení s | bearing + 3 x bolt |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| váha [g] | 1175 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 298 g |
Dostupnost