BMW 3 (E30) 318 is - Pružné upevnění / ložiska od 9/1989 do 8/1991, 1796 ccm, 100 kW, 136 hp, M42 B18 (184S1), limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| verze | + cuscinetto |
Dostupnost
| Poloha/sklon | 1 ° |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 1 |
| váha [g] | 480 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 32 mm |
| váha [g] | 684 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
| váha [g] | 1448 g |
Dostupnost
| Typ vozidla | Berlina |
|---|---|
| ne pro variantu vybavení | SOSPENS. RINFORZATE |
| montovaná strana | přední osa |
| váha [g] | 397 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 304 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 255 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510070 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510093 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510145 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510213S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510214S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510216S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510225 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510633 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510634 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510634S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510638 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510639 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 511033 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 512159 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 512244 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 512244S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 512927 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 514160 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 517875S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 518050 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 518208S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 518211S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 518233S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 530159 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 530159S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 532713S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 533402 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 533402S |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| pro OE číslo | 31 30 2 290 315 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost