PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 16V - Pružné upevnění / ložiska od 6/2009 do 12/2014, 1598 ccm, 110 kW, 150 hp, 5FX (EP6DT), Kabriolet
| pro OE číslo | 503370 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| montovaná strana | přední osa |
| Výška dorazu [mm] | 96 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
|---|---|
| pro OE číslo | 5033C8 |
| montovaná strana | přední osa |
| Výška dorazu [mm] | 87 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| váha [g] | 110 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| verze | Smooth |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 66,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| váha [g] | 170 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| váha [g] | 375 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | PU (polyuretan) |
| váha [g] | 250 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 223 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503370 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 513931 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 534068 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 513922 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 517946S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 533654 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 533654S |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503370 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,644 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
| pro OE číslo | 3637192 |
| pro OE číslo | 5035 19 |
| pro OE číslo | 5035 23 |
| pro OE číslo | 5035 27 |
| pro OE číslo | 5035 58 |
| pro OE číslo | 5035 63 |
| pro OE číslo | 54612-1G010 |
| pro OE číslo | 54612-2C000 |
| pro OE číslo | 91510633 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Hmotnost [kg] | 0,148 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,172 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 62,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99,8 mm |
| váha [g] | 0,1 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503151 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| váha [g] | 228 g |
Dostupnost