SEAT IBIZA I (21A) 1.2 - Pružné upevnění / ložiska od 11/1984 do 12/1993, 1193 ccm, 44 kW, 60 hp, 021 A 1000, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 07/1986 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1993 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1986 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1986 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| celková výška [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1986 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1986 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1986 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1986 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | Clas : OM1112 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | Clas : OP3231 |
| Počet dílů [dílný] | 6 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka 1 [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Šířka 1 [mm] | 3 mm |
|---|---|
| Vnější průměr 1 [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1986 |
|---|---|
| pro OE číslo | 811 412 323 |
| pro OE číslo | 811 412 323 B |
| pro OE číslo | 811 412 323 C |
| pro OE číslo | 811 412 323 D |
| pro OE číslo | 811 412 355 |
| pro OE číslo | 811 412 365 |
| pro OE číslo | 857 412 323 A |
| pro OE číslo | 857 412 323 B |
| pro OE číslo | 8A0 412 323 B |
| pro OE číslo | 8A0 412 323 D |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 37 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1986 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| číslo dílu | ugu |
Dostupnost
| pro OE číslo | B01C-34-111 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1986 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1986 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1986 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost