HYUNDAI i30 (FD) 1.6 - Pružné upevnění / ložiska od 10/2007 do 11/2011, 1591 ccm, 85 kW, 116 hp, G4FC, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 02/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 558 g |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 660 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| váha [g] | 1020 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Plast |
| váha [g] | 150 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| váha [g] | 569 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | KMH |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,148 kg |
Dostupnost