BMW 7 (E32) 735 i, iL - Pružné upevnění / ložiska od 6/1986 do 7/1992, 3430 ccm, 155 kW, 211 hp, M30 B34 (346KB), limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez EDC |
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez EDC |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Materiál | PU (polyuretan) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Výška [mm] | 66 mm |
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez EDC |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez EDC |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,482 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez EDC |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,154 kg |
| Materiál | PU (polyuretan) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez EDC |
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez EDC |
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510070 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510093 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510145 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510213S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510214S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510216S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510225 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510633 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510634 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510634S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510638 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510639 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 511033 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 512159 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 512244 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 512244S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 512927 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 514160 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 517875S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 518050 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 518208S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 518211S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 518233S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 530159 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 530159S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 532713S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 533402 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 533402S |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| pro OE číslo | 60507899 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 66 mm |
| Výška [mm] | 92 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| tlumič pérování osy | 1 |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| váha [g] | 210 g |
| číslo dílu | 4 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 27 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost