CITROËN C15 kombi 1.4 - Pružné upevnění / ložiska od 5/1987 do 10/1992, 1360 ccm, 44 kW, 60 hp, 150D (XY7), kombi
| Rok výroby od | 05/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| pro OE číslo | 503340 |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7700777654 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1988 |
|---|---|
| pro OE číslo | 503323 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 503733 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 3979 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| pro OE číslo | 3637192 |
| pro OE číslo | 5035 19 |
| pro OE číslo | 5035 23 |
| pro OE číslo | 5035 27 |
| pro OE číslo | 5035 58 |
| pro OE číslo | 5035 63 |
| pro OE číslo | 54612-1G010 |
| pro OE číslo | 54612-2C000 |
| pro OE číslo | 91510633 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Hmotnost [kg] | 0,148 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,172 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 62,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99,8 mm |
| váha [g] | 0,1 g |
Dostupnost