SEAT MARBELLA (28A) 0.9 Cat - Pružné upevnění / ložiska od 1/1990 do 11/1996, 903 ccm, 29 kW, 40 hp, 09 NCB, 100 GL 7000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 66 mm |
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 43 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,185 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr [mm] | 77 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka 1 [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 811 412 323 |
|---|---|
| pro OE číslo | 811 412 323 B |
| pro OE číslo | 811 412 323 C |
| pro OE číslo | 811 412 323 D |
| pro OE číslo | 811 412 355 |
| pro OE číslo | 811 412 365 |
| pro OE číslo | 857 412 323 A |
| pro OE číslo | 857 412 323 B |
| pro OE číslo | 8A0 412 323 B |
| pro OE číslo | 8A0 412 323 D |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 37 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 360 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 401 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost