RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 90 (KW05, KW08, KW0G, KW11) - Pružné upevnění / ložiska od 6/2008, 1461 ccm, 66 kW, 90 hp, K9K 608, K9K 612, K9K 628, K9K 808, velkoprostorová limuzína
| Rok výroby od | 09/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro OE číslo | 4153220184 |
| pro OE číslo | 54325ED02A |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Omezení výrobce | SNR bearing |
| Šířka [mm] | 139 mm |
| Výška [mm] | 35 mm |
| Výška [mm] | 35,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,358 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 91 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 91,2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 92,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| váha [g] | 180 g |
| váha [g] | 315 g |
| váha [g] | 349 g |
| váha [g] | 418 g |
Dostupnost