FIAT 500L (351_, 352_) 0.9 Natural Power (199LYC1B) - Pružné upevnění / ložiska od 3/2013, 875 ccm, 63 kW, 86 hp, 312 A2.000, Šikmá zadní část
| nikoli pro typ vozidla | Trekking |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | SMQ0166 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | SMQ0165 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 292 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 292 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Výška [mm] | 37 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Trekking |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez 3.řady sedadel |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez 3.řady sedadel |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| ne pro variantu vybavení | Trekking |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Trekking |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez 3.řady sedadel |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez 3.řady sedadel |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| ne pro variantu vybavení | Trekking |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Varianta výbavy | Trekking |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez 3.řady sedadel |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez 3.řady sedadel |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| ne pro variantu vybavení | Trekking |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Trekking |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez 3.řady sedadel |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez 3.řady sedadel |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| ne pro variantu vybavení | Trekking |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Šířka [mm] | 103 mm |
| Šířka [mm] | 108 mm |
| Šířka [mm] | 109 mm |
| Výška [mm] | 62 mm |
| Výška [mm] | 63 mm |
| Výška [mm] | 64 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,54 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| Jednotka množství | kus |
| váha [g] | 322 g |
| váha [g] | 550 g |
| váha [g] | 567 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 55 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost