PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.2 VTi - Pružné upevnění / ložiska od 3/2013 do 12/2018, 1199 ccm, 60 kW, 82 hp, HMZ (EB2), HMZ (EB2F), SUV
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,411 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 14,2 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| váha [g] | 40 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| váha [g] | 600 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| váha [g] | 569 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| verze | attacco ammortizzat. |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| verze | attacco ammortizzat. |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| verze | attacco ammortizzat. |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| verze | attacco ammortizzat. |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,148 kg |
Dostupnost